SANDA JUNIOR i AKROBATYKA – nowe grupy dla dzieci

Trwają zapisy do nowo powstałej grupy SANDA JUNIOR. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu i mogą brać w nich udział dzieci w wieku 8-13 lat. Ćwiczący powinni zaopatrzyć się w sprzęt treningowy do walk, czyli rękawice bokserskie i ochraniacz na szczękę. Klub zapewnia pancerze na korpus, ochraniacze na golenie oraz kaski. Wymagany strój składa się z krótkich spodenek i koszulki klubowej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na treningi walki sportowej SANDA. Zajęcia prowadzone są w sposób bezpieczny i efektywny.

Treningi SANDA JUNIOR:
wtorki i czwartki – godz. 19:15
piątki – 16:00

 

Od września IRBIS zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na zajęcia AKROBATYKI z Piotrem Skórą, trenerem II klasy gimnastyki sportowej. Do grupy mogą zapisywać się także dzieci, nie będące do tej pory członkami naszego klubu. Maksymalna ilość trenujących w grupie to 20 osób, dlatego zapraszamy do zapisów – decyduje kolejność zgłoszeń.
Jesteśmy pewni, że akrobatyka dla młodych Irbisków uczęszczających na sztuki walki okaże się świetną bazą uzupełniającą i wzbogacającą ich dotychczasowe umiejętności. Zajęcia prowadzone są od podstaw.

Piotr Skóra – magister Wychowania Fizycznego (AWF Kraków) oraz trener II klasy gimnastyki sportowej. Jest także instruktorem pływania i ratownikiem WOPR. Jako działacz Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” został wyróżniony medalami za pracę trenerską oraz karierę zawodniczą.

Trening AKROBATYKI:
czwartki godz. 16:00

Ostatnie wpisy: