Relacja z obozu „Rycerka 2012”

Letni obóz sportowy dla dzieci i młodzieży z Centrum Sportu i Szkoły Sztuk Walki IRBIS niedawno dobiegł końca. Uczestniczyło w nim 35 osób, adepci Kung Fu oraz tancerze. Wszyscy zaliczyli egzamin obozowy z wynikiem pozytywnym, a kilkoro z nich dodatkowo zawalczyło o kolejne stopnie Kung Fu.

Dzień treningowy składał się z porannego biegania (dla wielu okazał się on być „ulubionym” sposobem na pobudkę :)), dwóch treningów specjalistycznych poświęconych głównie nauce form ręcznych oraz formy z bronią, a także krótkiego treningu wieczornego. Resztę czasu spędziliśmy przede wszystkim na integracyjnych grach, zabawach, konkursach, dyskotekach, wieczorach filmowych, a także wspólnym ognisku ze spontanicznymi występami artystycznymi i pieczeniem kiełbasek, jak również wykładzie na temat historii Kung Fu, spacerze i kąpieli w basenie.

Wyjątkowo intensywny tydzień obozowy zakończył się dla niektórych zdobyciem belki lub nowego koloru szarfy. Stopień „pomarańczowy” otrzymali Szymon Kądzielawa, Michał Szumiec i Bartosz Filipek. Na stopień „żółty II” zdali Kuba Musialik i Dominik Tischner, a na „żółty I” Wiktor Moskwa. Raz jeszcze wszystkim, którzy wzięli udział w egzaminie serdecznie gratulujemy, ponieważ był on rzeczywiście trudny, a komisja wymagająca. Jednocześnie przypominamy, że kolejny, tzw. poprawkowy etap tego egzaminu planowany jest na koniec października i podejść do niego mogą wyłącznie uczniowie mający do zaliczenia poszczególne formy lub techniki. Mamy szczerą nadzieję i wierzymy, że każdy z Was szybko nadrobi te drobne niedociągnięcia i już w pełni będzie mógł cieszyć się swoim kolejnym sukcesem na polu Kung Fu.

Wszystkim uczestnikom tegorocznego obozu letniego pragniemy podziękować za ich pracę i serce włożone w treningi, zaangażowanie we wspólne zabawy oraz siłę, wytrzymałość i wolę walki jakimi odznaczaliście się każdego dnia. Doceniamy to, bo wiemy jak trudna i długa jest droga Kung Fu.

Zapraszamy do fotogalerii: Letni obóz sportowy Rycerka 2012

Ostatnie wpisy: