Dzień otwarty IRBISa

Pokazy Kung Fu, tańca i fitnessu w wykonaniu uczniów Centrum Sportu i Szkoły Sztuk Walki IRBIS mieli okazję obejrzeć mieszkańcy Bronowic podczas pierwszego „Dnia Otwartego IRBISA”. Impreza ściągnęła do klubu całe rodziny. Każdy, bez względu na wiek, mógł bezpłatnie wziąć udział w mini-treningach prowadzonych na obu salach – do chińskich sztuk walki oraz do tańca i fitnessu.

Podczas Dnia Otwartego goście mieli niebywałą szansę skosztować prawdziwej, sprowadzanej z najodleglejszych rejonów Chin herbaty, zaparzanej na miejscu, w tradycyjny sposób i przy dźwiękach relaksacyjnej, orientalnej muzyki. Powodzeniem cieszyły się także chińskie ciasteczka z wróżbą, natomiast dla osób bardziej zainteresowanych astrologią przygotowano prawdziwy chiński horoskop.

IRBISowy dzień upłynął gościom nie tylko na ciekawych treningach czy smacznych degustacjach. Można było w telegraficznym skrócie dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat chińskiej broni tradycyjnej oraz historii Kung Fu i stylu Choy Lee Fut. Prelekcje poprowadził Si Hing Piotr Kowalik, instruktor w Szkole Sztuk Walki IRBIS.

Kolejną atrakcją imprezy był występ grupy tanecznej Lasesite, do której należą dwie instruktorki Centrum Sportu IRBIS – Anita Tomana oraz Sylwia „El S” Bulda.

Warto nadmienić, iż IRBIS od samego początku swojego istnienia działa na rzecz Bronowic, między innymi biorąc aktywny udział w wydarzeniach sportowo-kulturalnych organizowanych przez władze dzielnicy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji „Dzień Otwarty IRBISa – 2011”.

Ostatnie wpisy: