Miesiąc pod znakiem mistrzostw

Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach oraz V Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Wushu to imprezy sportowe, w których udział wezmą Irbisy. Kiedy Tomasz Bilut reprezentować będzie barwy narodowe na zawodach w Azji, nasi młodzi adepci Kung Fu staną do boju o miejsca medalowe w Rzeszowie. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników i reprezentantów!

Z przyjemnością informujemy, że instruktor Tai Chi w Szkole Sztuk Walki IRBISTomasz Bilut już po raz trzeci powołany został do Kadry Narodowej Wushu na Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach. Przypominamy, że poprzednim razem, czyli dwa lata temu Tomek zdobył dla polskiej reprezentacji aż 3 brązowe medale. Tym razem będzie startował w dwóch konkurencjach, formy ręczne południowe oraz formy z bronią różną – sztylety. Zawody rozegrane zostaną w terminie od 24 do 30 października w Chizhou. Serdecznie pozdrawiamy i gratulujemy trenerowi Robertowi Maślance z tarnowskiej szkoły Vo Thuat Thanh Quyen tak zdolnego ucznia i reprezentanta.

Jak się okazuje październik 2014 to miesiąc obfity w mistrzostwa. W najbliższą sobotę uczniowie Piotra Kowalika, trenera i szefa Szkoły Sztuk Walki IRBIS wezmą udział w V Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Wushu (Kung Fu) w Rzeszowie. Mocna ekipa 26 zawodników w różnym wieku wystartuje w konkurencjach form ręcznych oraz form z bronią (szabla, kij i wachlarz), a także w walkach Qingda. Organizatorem imprezy jest Polish Nia Kwang Chow Gar Kung Fu Association. Zachęcamy do kibicowania naszym walecznym Irbisom!

Ostatnie wpisy: